Інструкція для початківців.

 

1 . Ви реєструєтеся на сайті, по телефону або в офісі ( див. "Контакти " ) .

2 . Підтверджуєте реєстрацію за посиланням, яке прийде на ел. адресу .

3 . Здійснюєте вхід на сайт під своїм логіном і паролем , натискаєте " Змінити анкету" і заповнюєте анкету, а також розділи "Пропоную" і "Потребую " . Чим більше навичок і вмінь Ви вкажете , тим більш затребуванним ви будете . ВАЖЛИВО ! вказувати тільки те , що Ви дійсно готові робити.

4 . Ми зустрічаємося , Ви залишаєте копію паспорта , підписуєте декларацію учасника програми Банк Часу "Добробанк". Це може бути або у нас в офісі ( див. " Контакти " ), або, якщо Вам дуже проблематично приїхати , менеджер БВ " Добробанк " виїде на Ваш перший обмін часом .

5 . Ви очікуєте заявку на обмін часом з вами.

6 . Отримуєте від координатора БВ "Добробанк" заявку на обмін часом і погоджуєте дату, місце і час, коли її можете виконати.

7 . На виконання заявки ОБОВ'ЯЗКОВО! берете з собою бланки " Лист Подяки " , який можна роздрукувати з цієї сторінки або отримати у координатора БВ "Добробанк" .

8 . Після обміну часом Ви разом з клієнтом - одержувачем підписуєте " Лист Подяки ", де вказуєте кількість подарованого часу. Один примірник залишається у Вас , другий у клієнта - одержувача .

9 . Повідомляєте будь-яким зручним для Вас способом координатору БВ " Добробанк" про обмін, що відбувся і час який було внесено до бланку " Лист Подяки". І координатор знімає цей час з рахунку клієнта - одержувача і нараховує його Вам .

10 . Тепер Ви, як клієнт-одержувач , можете вибрати того чий час Ви б хотіли отримати . Це можна зробити орієнтуючись за списком " навички та вміння Учасників " і замовити його через координатора БВ " Добробанк " або , якщо необхідної людини немає , залишити заявку у координатора .

Для того , щоб система існувала і розвивалася , звичайно ж потрібні ресурси . У звязку з ти, що ми працюємо з часом , то ми порахували , що і внески справедливо брати часом . Тому 10% від подарованого Вами часу це цілком справедливий розмір внеску на розвиток цієї чудової системи.

 

ЧАС-ВАШ КАПІТАЛ!

office

Пiдтримати проект

donate

Сума підтримки:

Розсилка

Імя:

Email:

Особистий кабiнет

Нас уже 2499 человек.


Кругообіг Добра 1665 доброгодин

Рекламный блокartmed журнал о здоровье консультации доктора