Запитання та відповіді

12.08.2008 22:33 Ганжа Артем
Печать PDF


Дорогі друзі , будь ласка , задавайте питання про те , щоб ви хотіли ще дізнатися про роботу системи Банк Часу.
Як я можу довіряти незнайомим мені людям , клієнтам вашого банку ?
Спасибі , питання про довіру це дуже актуальне питання в наш час. Для того , щоб убезпечити наших клієнтів Банк Часу передбачає кілька моментів:
А ) всі зареєстровані клієнти мають напрацювати спочатку свій депозит на суспільно корисних роботах - допомога пенсіонерам , інвалідам , участь у соціальних програмах фонду " Добро" на цьому етапі ми вже будемо бачити , хто є хто ;
Б ) відкрита трудова історія клієнтів Банку Часу - Ви зможете бачити , кому і скільки разів допоміг конкретний клієнт ;
В) рейтингова система - Ви будете бачити відгуки клієнтів Банку Часу про людину ;
Г ) перевірка Банком Часу кваліфікації клієнта , якщо його навички і вміння підлягає сертифікації , ліцензуванню і т. п.
2 . Чи не вийде так , що я буду працювати , а для себе потрібного обміну часом не знайду ?
Все залежить від того наскільки екстравагантними обмін часом Ви хочете отримати. Банк Часу , зі свого боку робитиме все необхідне , що б розшукати людину, яка зможе виконати цей обмін часом , за умови законності , моральності і етичності .
Зараз список обмежений основними необхідними навичками та вміннями , але із зростанням кількості клієнтів буде з'являтися все більше різних і оригінальних обмінів часом .
3 . Які зобов'язання на мене накладає участь в Банку Часу ( фінансові , часові або інші) ?
Можна звичайно сказати , що у клієнта немає жодних зобов'язань , але це не так!
Головні зобов'язання , які має взяти на себе клієнт Банку Часу це : максимально повне заповнення анкети , готовність обмінюватися навичками і вміннями та чесне виконання замовленого обміну часом . Ну і найголовніша обов'язок - дати можливість іншим клієнтам Банку Часу допомогти Вам!
4 . Як почати мінятися через Банк Часу?
Це дуже просто:
Крок 1 . Ви заповнюєте Анкету будь-яким зручним для Вас способом (на сайті , в офісі , по телефону ) де максимально повно вказуєте те що ви вмієте робити і то в чому потребуєте ;
Крок 2 . Чи очікуєте замовлення на свої навички та вміння ( чим більше ви вмієте , тим швидше ви його отримаєте ) ;
Крок 3 . Перед виконанням першого обміну часом треба приїхати в офіс для підтвердження Ваших даних або , якщо це неможливо , то наш менеджер буде присутній на виконанні першого обміну часом .
Крок 4 . Як тільки на Вашому рахунку з'являється перший годину Ви вже можете замовляти обмін часом для себе зі списку доступних навичок і вмінь.
5 . Якщо я передумаю , чи зможу я видалити свій аккаунт?
Самостійно немає. Ваш аккаунт буде видалений адміністратором по Вашій заявці.
6 . А який коефіцієнт використовується , якщо роботи нерівноцінні по складності ?
Справа в тому , що у кожного з нас є свій капітал - це 24 години на добу!
І кожен з нас ценнен в соціумі.
Я вважаю , що кожен повинен шукати своє призначення , тобто те , що йому найбільше подобається робити. Коли людина зайнята улюбленою справою , він щасливий і несе щастя людям навколо себе.
Звідси випливає , що людина повинна навчатися того , до чого лежить душа , а не тому , за що більше платять. А коли ми йдемо не "по тій дорозі " витрачаючи на це масу сил та енергії і страждаючи при цьому, природно , ми будемо намагатися повернути свої " витрати " з лишком.
Тому в Банку Часу еквівалент один - Ваше добрий час !
7 . Чи потрібні якісь документи для участі в Банку Часу?
Так як проект у нас реальний , люди зустрічаються і допомагають один одному в реальному житті , то за умовами роботи ДоброБанка необхідно встановити персоніфіковані відносини . Для цього новий учасник залишає копію паспорта та підписує угоду про участь у соціальній програмі Банк Часу " ДоброБанк " .
Поставити своє запитання можна тут!

Дорогі друзі, будь ласка, задавайте питання про те, щоб ви хотіли ще дізнатися про роботу системи Банк Часу.


Як я можу довіряти незнайомим мені людям, клієнтам вашого банку ?

Спасибі, питання про довіру це дуже актуальне питання в наш час. Для того, щоб убезпечити наших клієнтів Банк Часу передбачає кілька моментів:

А ) всі зареєстровані клієнти мають напрацювати спочатку свій депозит на суспільно корисних роботах - допомога пенсіонерам , інвалідам , участь у соціальних програмах фонду "Добро" на цьому етапі ми вже будемо бачити, хто є хто;

Б ) відкрита трудова історія клієнтів Банку Часу - Ви зможете бачити , кому і скільки разів допоміг конкретний клієнт;

В) рейтингова система - Ви будете бачити відгуки клієнтів Банку Часу про людину;

Г ) перевірка Банком Часу кваліфікації клієнта , якщо його навички і вміння підлягає сертифікації, ліцензуванню і т. п.


2. Чи не вийде так , що я буду працювати, а для себе потрібного обміну часом не знайду ?
Все залежить від того наскільки неординарний обмін часом Ви хочете отримати. Банк Часу, зі свого боку робитиме все необхідне , що б розшукати людину, яка зможе виконати цей обмін часом , за умови законності , моральності і етичності. Зараз список обмежений основними необхідними навичками та вміннями, але зі зростанням кількості клієнтів буде з'являтися все більше різних і оригінальних обмінів часом.
3. Які зобов'язання на мене накладає участь в Банку Часу (фінансові, часові або інші) ?
Можна звичайно сказати, що у клієнта немає жодних зобов'язань , але це не так! Головні зобов'язання, які має взяти на себе клієнт Банку Часу це
: максимально повне заповнення анкети, готовність обмінюватися навичками і вміннями та чесне виконання замовленого обміну часом. Та й найголовніший обов'язок - дати можливість іншим клієнтам Банку Часу допомогти Вам!


4 . Як почати змінюватися через Банк Часу?
Це дуже просто:
Крок 1. Ви заповнюєте Анкету будь-яким зручним для Вас способом (на сайті, в офісі, по телефону), де максимально повно вказуєте те, що ви вмієте робити і те в чому зацікавлені;
Крок 2. Ви очікуєте замовлення на свої навички та вміння (чим більше ви вмієте, тим швидше ви його отримаєте );
Крок 3. Перед виконанням першого обміну часом треба приїхати в офіс для підтвердження Ваших даних або, якщо це неможливо, то наш менеджер буде присутній на виконанні першого обміну часом.
Крок 4. Як тільки на Вашому рахунку з'являється перша година Ви вже можете замовляти для себе обмін часом зі списку доступних навичок і вмінь.


5. Якщо я передумаю, чи зможу я видалити свій аккаунт?
Самостійно не можете. Ваш аккаунт буде видалений адміністратором за Вашим бажанням.


6. А який коефіцієнт використовується , якщо роботи нерівноцінні по складності ?
Справа в тому , що у кожного з нас є свій капітал - це 24 години на добу!
І кожен з нас має велике значення в соціумі.
Я вважаю, що кожен повинен шукати своє призначення, тобто те, що йому найбільше подобається робити. Коли людина зайнята улюбленою справою, вона щаслива і несе щастя людям навколо себе.
Звідси випливає , що людина повинна навчатися тієї справи, до якої душа має хист, а не тієї, за яку більше платять. А коли ми йдемо не "по тій дорозі" витрачаючи на це масу сил та енергії і страждаючи при цьому, природньо, ми будемо намагатися повернути свої "витрати" в повній мірі.
Тому в Банку Часу еквівалент один - Ваш добрий час!

7. Чи потрібні якісь документи для участі в Банку Часу?
У звязку з тим, що проект у нас реальний, люди зустрічаються і допомагають один одному в реальному житті, то за умовами роботи ДоброБанка необхідно встановити персоніфіковані відносини. Для цього новий учасник залишає копію паспорта та підписує угоду про участь у соціальній програмі Банк Часу "ДоброБанк".

 


Поставити своє запитання можна тут!

 

Обновлено 10.02.2014 08:47
office

Пiдтримати проект

donate

Сума підтримки:

Особистий кабiнет

Нас уже 2499 человек.


Кругообіг Добра 1665 доброгодин

Рекламный блокartmed журнал о здоровье консультации доктора