Банк Времени С радостью представляем Вам социальный проект Банк Времени. Этот проект называется БВ «Добро Банк», а валюта, которой он будет управлять - «доброчасы»…. далее

Время - Ваш капитал Сегодня люди стремяться создать денежные капиталы, а почему бы паралельно не создать временной капитал ?

Банк времени позволяет беспрепятственно обменивать одну работу на другую, исключая денежный оборот. За эквивалент принимается затраченное время, а не деньги.

Банк времени создает и развивает дружеские отношение и поддержку, благоприятствует совместной деятельности, помогает в полной мере оценить знания и интересы каждого.

Каждый из нас что-то умеет, в чем-то нуждается и главное, обладает временем равным 24 часа в сутки, 168 часов в неделю, 672 часов в месяц и 8064 часов в год. И это время - ВАШ КАПИТАЛ!

Надзвичайне УкРАїнське Дійство

20.10.2013 08:48

logo-4

Шановний Добродію!

 

Цього року, 30 листопада (субота).Концерт-Хол”Опера”! Відбудеться Надзвичайне УкРАїнське Дійство. Надзвичайність якого полягає у симбіозі критеріїв проведення заходу.

 

А саме:

  1. Презентація всього УкРАїнського з УкРАїнським  змістом. Наголос на ДУХовному  звершенні  та новій технології  етносу.  Від дрібниць до масштабних ідей.
  2. Конференція по нетривіальному обміну досвідом  між УкРАїнцями на рівні Душі.
  3. Вечірка-свято, щоб закріпити почуте РАдістю музики та мистецтва, в якому  об`єднане УкРАїнське та краще зі світового. Концерт сумісний як з натхненним прослуховуванням та переглядом, так і зі спілкуванням.

Безпрецедентні критерії Дійства:

БЕЗ алкоголю! БЕЗ тютюну! БЕЗ наркотиків! БЕЗ лайки! та БЕЗ політики!

Також, пропонуємо адаптоване меню без м’яса та зайвих напоїв.

Запрошуються мешканці нашого міста всі ті, хто діє і дія їх зумовлена ДУХовним натхненням.

 

Пропонуємо три етапи Дійства:

 

12:00 – 17:30  - проведення презентацій, які покликані показати різнобарвність і потугу дійсних українців нашого міста;

14:00 – 14:40 - перерва - обмін думками та інформацією самісіньким відчуттям;

18:00 – 21:00 - вечірка-концерт, культурно-мистецькій захід. Поєднання сучасного, класичного і майбутнього у концертній програмі від саксофону та оркестру до хору і декламуванню. Світові, УкРАїнські шедеври, імпровізація.

Прослухайте презентацiю БЧ Добробанк

office

Пiдтримати проект

donate

Сума підтримки:

Розсилка

Імя:

Email:

Особистий кабiнет

Нас уже 2499 человек.


Кругообіг Добра 1665 доброгодин

Рекламный блокartmed журнал о здоровье консультации доктора