Банк Времени С радостью представляем Вам социальный проект Банк Времени. Этот проект называется БВ «Добро Банк», а валюта, которой он будет управлять - «доброчасы»…. далее

Время - Ваш капитал Сегодня люди стремяться создать денежные капиталы, а почему бы паралельно не создать временной капитал ?

Банк времени позволяет беспрепятственно обменивать одну работу на другую, исключая денежный оборот. За эквивалент принимается затраченное время, а не деньги.

Банк времени создает и развивает дружеские отношение и поддержку, благоприятствует совместной деятельности, помогает в полной мере оценить знания и интересы каждого.

Каждый из нас что-то умеет, в чем-то нуждается и главное, обладает временем равным 24 часа в сутки, 168 часов в неделю, 672 часов в месяц и 8064 часов в год. И это время - ВАШ КАПИТАЛ!

Перші добрі справи в Херсоні

04.11.2013 11:58
-

"Найцінніший подарунок, який ти можеш піднести комусь - це твій час, тому що ти віддаєш те, що ніколи не зможеш повернути".
Саме тому проводити його потрібно з користю для себе і оточуючих нас людей.
З радістю повідомляємо: " Добробанк " у Херсоні почав свою діяльність !
Сьогодні відбулося перше заняття з дітьми при Храмі " Святої Трійці " ( Димитрова , 19 ) . Заняття з ліплення з пластелина з дітками провели " доброделіци " Яна і Саша . Хлопці цікаво провели час , радіючи як самому процесу ліплення , так і його результатами.
Кругообіг добра в природі набирає обертів ! Приєднуйтесь до роботи " Добробанка " . Ми впевнені Вам є чим поділиться і в свою чергу відкрити для себе багато нового і захоплюючого , а вже заряд позитивних емоцій гарантований !
Саме тому проводити його потрібно з користю для себе і оточуючих нас людей. З радістю повідомляємо: "Добробанк" у Херсоні почав свою діяльність! Сьогодні відбулося перше заняття з дітьми при Храмі "Святої Трійці" (Димитрова, 19 ). Заняття з ліплення з пластелина з дітками провели "доброчинці" Яна і Саша. Хлопці цікаво провели час, радіючи як самому процесу ліплення, так і його результатами.

Кругообіг добра в природі набирає обертів! Приєднуйтесь до роботи "Добробанка". Ми впевнені Вам є чим поділиться і в свою чергу відкрити для себе багато нового і захоплюючого, а вже заряд позитивних емоцій гарантований!

Прослухайте презентацiю БЧ Добробанк

office

Пiдтримати проект

donate

Сума підтримки:

Розсилка

Імя:

Email:

Особистий кабiнет

Нас уже 2499 человек.


Кругообіг Добра 1665 доброгодин

Рекламный блокartmed журнал о здоровье консультации доктора