Правила користування системою

Правила

надання та обліку взаємодопомоги членами ВГО "Банк часу«Добробанк»"


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Ці правила є обов'язковими для всіх членів Всеукраїнської громадської організації " Банк часу" Добробанк "(далі - Учасники ) для діяльності з взаємодопомогу з використанням Системи обміну часом .
1.2 . Система обміну часом - це сукупність технічних засобів та інформаційних даних, що дозволяє вести облік наданої Учасниками взаємодопомоги.
1.2 Система обміну часом побудована на принципах:
Перш ніж , щось отримати , треба щось віддати ;
Час життя кожної людини однаково безцінне ;
Кожна особистість унікальна для суспільства своєю індивідуальністю , своїми навичками і вміннями ;
У кожної людини є своє призначення і це цінно для суспільства.
1.1 Ці правила є обов'язковими для всіх членів Всеукраїнської громадської організації " Банк часу" Добробанк "(далі - Учасники ) для діяльності з взаємодопомогу з використанням Системи обміну часом .
1.2 . Система обміну часом - це сукупність технічних засобів та інформаційних даних, що дозволяє вести облік наданої Учасниками взаємодопомоги.
1.2 Система обміну часом побудована на принципах:
Перш ніж, щось отримати, треба щось віддати;Час життя кожної людини однаково безцінне; Кожна особистість унікальна для суспільства своєю індивідуальністю, своїми навичками і вміннями; У кожної людини є своє призначення і це цінно для суспільства.


2. УЧАСНИКИ

2.1. Учасниками Системи обміну часом можуть бути будь-які повністю дієздатні фізичні особи, які є членами ВГО "Банк часу" Добробанк ".

2.2. Участь інших осіб допускається зі спеціального дозволу уповноважених органів ВГО "Банк часу" Добробанк "або в рамках спеціальних програм ВГО" Банк часу "Добробанк." На цих осіб поширюються дії справжніх правил з урахуванням особливостей, окремо встановлюваних уповноваженими органами ВГО "Банк часу«Добробанк».


3. ОБЛІК ВЗАЄМОДОПОМОГИ

3.1 . Облік взаємодопомоги ведеться у хвилинах , реально витраченого на надання допомоги часу. Це час умовно називається " доброчаси " тобто 1 " доброчас " дорівнює 60 хвилинам .

3.2 . У кожного в Системі є віртуальний рахунок , в якому враховується наявні у нього ( зароблені ) Доброчаси . Витрачання Доброчасов в кредит не допускається.

3.3 . Кількість Доброчасов , яке зараховується на віртуальний рахунок , недиференціюється з досвіду , професійному рівню , освіти, соціального статусу та релігійної приналежності Учасника .

3.4 . ВГО "Банк часу" Добробанк " рекомендує дотримуватися правила" рівності часу " всіх учасників системи , але залишає за ними право договірних відносин у нестандартних ситуаціях.

3.5 . При наданні допомоги учасники повинні виходити з принципів максимального дружелюбності і служіння один одному.

3.6 . Якість наданої допомоги оцінюється Одержувачем. У разі незадовільної якості Одержувач має право не прийняти таку допомогу і не підписати "ЛИСТ ПОДЯКИ". У цьому випадку Час, витрачений Допомагали на надання допомоги, що не зачитується .

3.7 . Учасник жертвує 10 % від заробленого часу при наданні допомоги на користь благодійності.


4. РЕЙТИНГ УЧАСНИКІВ

4.1 . Для оцінки корисності Учасника в системі Банк Часу " Добробанк " діє рейтингова система , яка включає в себе кілька рівнів . Відповідальним за ведення рейтингової системи є спеціально уповноважена особа - Координатор.

4.2 . Після надання послуги Координатор проводить опитування осіб, які отримали допомогу від учасників. На підставі опитувань про задоволеність наданої допомогою Координатор виводить середній бал . Спираючись на ці бали , вибудовується рейтингова система цінності Учасника .

4.3 . Згідно рівню у рейтинговій системі Учасник може отримувати додаткові пільги , бонуси та заохочення " доброгодинами".

4.4 . Також рівень рейтингу є публічним і може впливати на вибір Учасника запитуючої допомогу (Одержувачем).

4.5 . У разі систематично негативних відгуків Учасників отримали допомогу ( Одержувачів ) і критичного погіршення рейтингу Учасника котрий допомогу (допомагає ) такий Учасник може бути виключений з Системи обліку часу ВГО "Банк часу «Добробанк»".


5. ПОРЯДОК УЧАСТІ В СИСТЕМІ

5.1 . Для участі в Системі обміну часом Учасник надає в ВГО "Банк часу" Добробанк " копії документів , які встановлюються уповноваженим органом ВГО " Банк часу " Добробанк . "

5.1.1. Учасник реєструється , заповнює Анкету та розміщує на сайті Системи обміну часом в мережі Інтернет оголошення про свої навички / уміннях і потребах . Правила розміщення Учасником інформації на сайті встановлюються окремо .

5.1.2 . У разі , якщо робота з сайтом утруднена , то необхідні документи та інформацію документи Учасник передає Координатору за контактними телефонами / факсам або особисто в офісі ВГО "Банк часу" Добробанк".

5.2 . Для отримання можливості отримання допомоги Учасник повинен допомогти іншому Учаснику Системи. Тих кому можна допомогти, Учасник знаходить або на сайті, або по електронній або смс-розсилці, або за пропозицією Координатора Добробанка .

5.3 . Координатор допомагає Учасникам знайти контактні дані по шуканим заявками і пропозиціями .

5.4 . Учасники самостійно зв'язуються і домовляються про місце і час надання допомоги.

5.5 . За підсумками надання допомоги Учасники оформлюють "ЛИСТ ПОДЯКИ" в якому Учасник - Одержувач вказує кількість отриманого часу.

5.6 . При наданні допомоги Учасники повинні виходити з принципів максимального дружелюбності і служіння один одному.

5.7 . Учасник - Одержувач має право відмовитися від підпису "ЛИСТА ПОДЯКИ" у разі незадовільної допомоги.


5.8 . Після надання допомоги Учасник - допомагати, зв'язується будь-яким зручним для себе способом , з Координатором і повідомляє про час витрачений на допомогу.

5.9 . Координатор зв'язується з Учасником - Одержувачем і підтверджує факт надання послуги, а також проводить опитування за якістю.

5.10 . Після цього Координатор вносить необхідні зміни на рахунки Учасників.

5.11 . Якщо з яких-небудь критеріями Учасник оцінив , що надана йому допомога більше тієї, яку він надав, то він повинен самостійно, у встановлені терміни , подати податкову декларацію про отримані доходи на суму перевищення, яку сам для себе визначить .


6. БЕЗПЕКА УЧАСНИКІВ

6.1 . Всю повноту відповідальності за взаємини в процесі взаємодопомоги несуть Учасники .

6.2 . Банк Часу "Добробанк" є тільки координатором у соціальному русі взаємодопомоги та обліковцем часу. Уповноважена особа ВГО "Банк Часу"Добробанк"" може при взаємній згоді Учасників вирішувати виникаючі конфлікти. У цьому випадку рішення уповноваженої особи ВГО "Банк Часу "Добробанк""є обов'язковим для Учасників , яких воно стосується.

6.3 . Для забезпечення певного рівня безпеки Банк Часу "Добробанк" рекомендує дотримуватися наступних правил

6.3.1 . Чи не зустрічатися і не впускати в дім людей, які представляються Учасниками БВ "Добробанк" без попередніх домовленостей і підтвердження від Координатора Добробанка .

6.3.2 . Бути уважним з Учасниками, які є новачками і ще не зарекомендували себе у рейтинговій системі;

6.3.3 . Перед початком надання допомоги обумовити всі критерії і параметри оцінки робіт і погодити приблизну кількість" доброчасов " які будуть витрачені;

6.3.4 . Засвідчуватися чи дійсно до Вас прийшов той чоловік , з яким домовлялися Ви або Координатор Добробанка;

6.3.5 . При наданні дистанційних послуг ( через інтернет-зв'язок, телефонію ) не перекладати нікому гроші і не відправляти смс на короткі номери, якщо Вас раптом попросять про це;

6.3.6 . Про всіх підозрілих події або ситуаціях оперативно інформувати Координатора по телефону, електронній пошті і іншим доступним контактам.

office

Особистий кабiнет

Нас уже 2499 человек.


Кругообіг Добра 1665 доброгодин

artmed журнал о здоровье консультации доктора